Rezonanso metodas

Rezonanso metodo taikymas kasdieniame gyvenime padeda papildyti rutiną ryškesniais pozityviais emociniais įspūdžiais. Šio metodo pagalba mūsų norimi pojūčiai tampa gilesni, ryškesni, detalesni, kitaip – „paaštrėja“. Taip suteikdami gyvenimo akimirkoms kitą kokybę. Šiuo metu tai geriausias mano žinomas būdas padedantis vystyti emocinį intelektą, kaip būtiną laimingo gyvenimo sąlygą.

 

Mokymų metu rezonuojame tik su griežtai atrinktais objektais, šventomis vietomis, pasaulio meno šedevrais. Noriu akcentuoti tai, kad rezonanso metodas ne tik diagnozuoja, bet ir koreguoja iškilusias situacijas. Šio metodo atrinktų objektų pagalba, galima diagnozuoti ir koreguoti kilusias problemas. Tai galima daryti ne tik savo, bet ir savo giminės informaciniame lauke. 

 

Kaip tai veikia?

 

Kiekvienas iš objektų, tokių kaip – šventos vietos, meniniai šedevrai, gamtinės šventyklos, turi savo vibracijas į kurias atitinkamai reaguoja žmogaus kūnas. Rezonanso metu tyrinėjant objektą, pradeda sutapti tyrinėjančio asmens ir tyrinėjamo objekto informacinės erdvės sluoksniai, atitinkamas tyrinėjančio asmens jausmas ar būsena suintensyvėja, ir dėl sustiprėjusios jausminės amplitudės į nervų sistemą įnešamas korekcinis poveikis. Taip rezonanso metodas atlieka kamertono funkciją. 

 

Rezonansinio metodo praktikos autorius yra parapsichologijos instituto įkūrėjas, biodinaminės laboratorijos vadovas Sankt Peterburgo technikos universitete, taikomosios parapsichologijos asociacijos prezidentas V. B. Poliakovas (1938–1996).